Strona głównaZBIORNIKI SOLARNEZBIORNIK SOLARNY 50L 3/4" PION
POMPA HYDROFOROWA MH 1300 INOX 3-FAZ
Szybki podgląd
617,14 zł
Szybki kontakt
tel. 22 796 03 68

  ZBIORNIK SOLARNY 50L 3/4" PION

  417,81 zł

  Producent: OMNIGENA
  Wysyłka:48 godzin
  Produkt dostępny
  Waga:8.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:sztuka

   

  Informacje ogólne:

   

   

  Wielofunkcyjny zbiornik z wymienną membraną do ciśnieniowych systemów solarnych i zamkniętych systemów grzewczych. Naczynie wzbiorcze z wymienną membraną jest jednym z elementów zabezpieczających instalacje solarne.

  Zaprojektowane i zoptymalizowane, aby zrekompensować wzrost ciśnienia ze względu na start pompy i zmianę objętości wody ze względu na zmianę temperatury w instalacji solarnej. Zbiorniki solarne posiadają łatwo wymienialne membrany EPDM i są produkowane zgodnie z dyrektywą PED 97/23/CE dla instalacji solarnych.

   

  W ofercie posiadamy zbiorniki solarne o pojemnościach:

  Zbiornik Solarny 18 L nakręcany

  Zbiornik Solarny 24 L nakręcany

  Zbiornik Solarny 35 L pionowy

  Zbiornik Solarny 50 L pionowy

   

   Zasada i funkcje ciśnieniowego naczynia wzbiorczego umożliwia:

  • wyrównanie zmian rozszerzalności cieplnej wody w solarnych układach grzewczych bez jej ubytków
  • utrzymanie ciśnienia wody solarnych układów grzewczych w określonych parametrach
  • optymalizację warunków do rozprowadzenia ciepła bez strat
  • samoczynne uzupełnianie wody w solarnych układzie grzewczym w przypadku ubytków poprzez drobne nieszczelności

  Ciśnieniowe naczynia wzbiorcze mogą być stosowane we wszystkich typach solarnych systemów grzewczych (jeżeli parametry techniczne ich konstrukcji na to pozwalają). Ciśnieniowe naczynia wzbiorcze są stalowymi zbiornikami spawanymi, których przestrzeń wewnętrzna podzielona jest sprężystą membraną na dwie części gazową i wodną. Część gazowa powyżej membrany wyposażona jest w zaworek regulacji ciśnienia. Część wodna poniżej wypełnia woda z układu grzewczego. Właściwe ciśnienie w części gazowej stabilizuje ciśnienie całego układu centralnego ogrzewania (układ zmieniając swą objętość zachowuje stałe ciśnienie). Przed wprowadzeniem do używania, musi być nadciśnienie pełniące nastawione według instrukcji obsługi. Ciśnieniowe naczynia wzbiorcze są dostarczane standardowo napełnione gazem o jednakowym ciśnieniu. W czasie montażu należy dostosować wartość ciśnienia w części gazowej do potrzeb solarnego układu

  grzewczego. Minimalna wartość ciśnienia roboczego wynosi 0,5 bar.

  Ciśnieniowe naczynia wzbiorcze mogą być eksploatowane w solarnych układach grzewczych o temperaturze pracy do 120ºC. W układach grzewczych z naczyniami wzbiorczymi musi zostać zastosowany co najmniej jeden zawór bezpieczeństwa, termometr i manometr

   

   

   

   

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

  Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

  Sposób dostawy

  Koszt dostawy

  Czas dostawy

  Poczta Polska*

  12,50 zł

  zazwyczaj 2-5 dni roboczych

  Przesyłka kurierska

  19,00 zł

  następny dzień roboczy
  po wysyłce paczki z magazynu**

  Paczkomaty 24/7       15,00zł                   24h

  * Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 200 zł oraz nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami.

  **Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

  Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

  Forma płatności

  Wysokość opłaty

  Za pobraniem

  9 zł

  Przelewem

  0 zł

  Dodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.

  Wartość dopłaty za każdą sztukę produktu

  Jak sprawdzić dokładną wysokość dopłaty

  Od 19 do 79 zł

  Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu. Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej dopłaty można dokonać poprzez umieszczenie produktów w koszyku zakupów.

  UWAGA!
  Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

  Sklep (nazwa Twojego sklepu) nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

  Przejdź do panelu Kreator